Suché palivo: přítel partyzánů

28thAug. × ’22

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Fp1-e6eeae93.imageflux.jp%2Fc!%2Ff%3Djpg%2Cw%3D1200%2Cu%3D0%2Fogawa101%2F3f11b2f79a278a562c3c.jpg&f=1&nofb=1Suché palivo je jedním z nejlepších přátel partyzánů. Právě suché palivo zničilo auto Natálie Abijevové, organizátorky nadace Pozdravy z domova, která zásobuje Putinovy stoupence bojující na Ukrajině. Povíme vám více o práci s ním.

Zapálení auta

Budete potřebovat 6-8 tablet suchého paliva. Je lepší je zabalit do malého celofánového sáčku. Pod rouškou tmy, poté, co se rozhlédne a ujistí, že nikdo není poblíž, může městský partyzán položit pytlík s palivem na kolo auta (nejlépe na zadní stranu nádrže) a zapálit ho zapalovačem. Měli byste se ujistit, že se propálí nejen sáček, ale alespoň několik tablet suchého paliva.

To je vše. Čas odejít. Požár bude zpočátku malý a zvenčí neznatelný, což vám umožní v klidu opustit místo činu. Přibližně po 5-7 minutách se plameny rozšíří na pneumatiku, což způsobí vážné poškození.

Popsaná metoda je mnohem skrytější a účinnější než notoricky známé polévání benzínem, které okamžitě upoutá pozornost obřím ohnivým sloupem a nemusí dosáhnout požadovaného účinku, protože benzín rychle vyhoří.

suv

Auta bezpečnostních složek obvykle parkují v blízkosti jejich kanceláří. Informace o osobním majetku spojenců diktatury lze nalézt na internetu.

Stojí za to si zapamatovat: je důležité vybrat si volně stojící cíl bez civilních aut v jeho blízkosti, aby plameny nepoškodily majetek civilistů. Nezapomeňte také na otisky prstů – nedotýkejte se paliva ani sáčku holýma rukama a před akcí je otřete.

Další výhody suchého paliva

Samotné suché palivo není zakázanou položkou. Jeho nákup nevzbuzuje žádné podezření, zejména nyní, v období dovolených a rekreace v přírodě. Je kompaktní a vejde se do kapsy.

Suché palivo se dodává v různých formách a z různých materiálů, ale všechny se dají poměrně snadno zapálit – nepotřebujete k tomu nic jiného než zapalovač. Další důležitou výhodou suchého paliva je, že plamen je zpočátku malý a neznatelný. To vám dává čas na útěk.

Jak můžete používat suché palivo

  • Můžete ho zapálit na kolech nepřátelského vozidla. Pokud se guma rozhoří dříve, než je detekována, Z-mobil se zaručeně vážně poškodí. Samotná pneumatika začne hořet několik minut po vznícení suchého paliva. Během této doby už můžete být daleko.
  • Suché palivo lze použít jako základní zapalovač. Připojte jej například ke kanystru s palivem a umístěte jej pod vchod do objektu. Zapálením kanystru s hořlavou kapalinou byla napadena kancelář Ruské vojenské národní gardy v Komsomolsku (https://t.me/BO_AK_reborn/1735). Další možností je umístit kanystr s hořlavou kapalinou a k němu připojené suché palivo na střechu budovy, nejlépe v blízkosti elektroinstalace nebo něčeho, co hoří. K tomuto účelu lze použít požární schodiště, je-li k dispozici. Než vypukne velký požár, budete mít čas se dostat dolů a pryč. Požár na střeše může vést k úplnému zničení budovy.

 

  • Zdroj: tg kanál Anarchokomunistické bojové organizace (BOAK) – “БОАК-Слобожанщина”
  • Zpracováno podle článku О сухом горючем
    https://a2day.org/o-suhom-goryuchem/

 

This entry was posted in General, Sabotáž, Teorie. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.