RiseUp4Rojava – barevná zastávka na turecké bance

3rdFeb. × ’19

http://4sy6ebszykvcv2n6.onion/sites/default/files/2019/02/36834.JPG V Berlíně na Leoplodplatz došlo začátkem února k barevnému zásahu banky. K akci se přihlásila skupina Někteří anarchisté. Zde je část jejich prohlášení.

(…) S ohledem na současnou hrozbu pro kurdské hnutí a pokračující hladovku chceme poslat další zprávu. Bohužel už není otázkou, zda, ale kdy Turecko začne invazi.

Přestože spojenecké hlavní mocnosti podporují a financují tureckou zničující válku, je to turecký kapitál, který k tomu nejvíce přispívá. Takže dnes v noci došlo k akci proti největšího turecké bance. Akciová společnost Türkiye İş Bankası je jednou z deseti nejvýznamnějších tureckých společností z hlediska obratu, a proto se přímo podílí na financování mizérie.

Když turecká armáda postupuje a vrhá bomby na hlavu našich přátel, nedělá to bez konzultací se spojenci NATO. Nejen turecký kapitál financuje válečnou agresi. Jsou tu také německé tanky, které jsou financovány německým bankami s podporu německé vlády. Proto, blokujte a napadejte zbrojní korporace! (…)

This entry was posted in General, Graffiti, Sabotáž and tagged , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.