V Trente bylo nalezeno 6 skrytých mikrofonů a kamera

13thMar. × ’19

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente2.jpg

Po operaci “Renata”, která vedla k zatčení sedmi soudruhů a asi padesáti policejním prohlídkám, většinou v Trente a Roveretu, ale také v Římě, Neapoli a Cagliari, jsme se rozhodli zkontrolovat naše domovy a hledat nepřátelské uši. Prohledáváním zásuvek a spínacích skříní jsme našli 6  zařízení, čipy s mikrofony, bateriemi, sim kartou a paměťovou kartou.

Dvě zařízení se nacházeli ve dvou různých místech obývacího pokoje, ve společném prostoru domu. Další se nacházelo v chodbě, která vede od vchodu do ložnic a zbytku domu. Poslední tři byli nalezeny v soukromých ložnicích. V každé místnosti jedno.

Při pečlivějším hledání jsme si všimli, že mikrofon umístěný v chodbě (ten bez SIM nebo paměťové karty) byl vybaven kanálem pro přenos videa. Zjistili jsme, že kabely byly připojeny k interkomu, uvnitř kterého byla instalována kamera s velkou přesností. Jak ukazují přiložené fotky, objektiv fotoaparátu mohl sledovat skrze malý otvor, který je již přítomen v interkomové struktuře. To umožnilo policistům kontrolovat vstup do domu, chodbu a dokonce i soukromé ložnice.

Je to podruhé, co nalézáme kameru v domě, ve kterém žijí soudruzi. Je to jasné represivní opatření. Nejen v telefonu, v autě, během setkání, ale také v domě, minutu po minutě docházelo k odposlechu a to dokonce i v intimitě našich pokojů.

Tyto poznatky jen krmí náš hněv a nenávist k Digos a Ros, o kterých bychom chtěli říci, že to, co dělají nebude stačit, aby nás zastašili. Nevezmou nám naše ideje.

Níže jsou fotky nalezených sledovacích zařízení:

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente1.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente3.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente4.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente5.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente6.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente7.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente8.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente9.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente10.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente11.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente12.jpg

https://desoreillesetdesyeux.noblogs.org/files/2019/03/trente13.jpg

This entry was posted in General, Hacking and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.