Útok proti kanceláři levicové strany „Die Linke“ – Solidarita se squaty v Aténách a Berlíně

13thMay. × ’19

https://actforfree.nostate.net/wp-content/uploads/2019/05/39146-768x576.jpg

V sobotu 4. května jsme zahájili útok s kameny na přední stranu kanceláře Sebastiana Schlüsselburga, člena Výboru pro spravedlnost a tajnou službu, poslance „Die Linke“ v okrese Berlín-Lichtenberg. Většina oken byla rozbita.

Toto je naše přímá odpověď na nejnovější události, za které nesou odpovědnost tito političtí představitelé sociálného darwinismu. Oni hlasovali v parlamentu, v okresu (BVV) Lichtenberg pro plány výstavby stupidního aquaparku v Rummelsburg Bay, což je další projekt pro město bohatých a turistů. To zahrnuje i vystěhování lidí bez domova, kteří se svými stany squatovali v zátoce. Je jasně vidět, jakou roli hrají v tomto procesu levicové strany. Po jejich obvyklých postupech nakonec všichni hlasovali pro stavbu.

Ale náš útok byl také pomstou za zničení malých chat na Mariannenplatz v Kreuzbergu, které zanechalo své obyvatele bez domova. Představte si to: jediným důvodem tohoto násilného vystěhování bylo vytvořit prostor pro „Die Linke“ během pro-vládního festivalu „Myfest“ 1. května v Kreuzbergu.

Nakonec věnujeme útok odporu na bojišti v Aténách, kde Syriza, sesterská strana „Die Linke“, konfrontuje sebeorganizované a bojovné komunity tím, že zahajuje vlny vystěhování squatů, zejména těch obsazených migranty. V pátek byl tímto hnutím znovuobsazen jeden z vystěhovaných domů Bouboulinas 42. https://athens.indymedia.org/post/1597546

Když stát a kapitalisté bojují bok po boku, je nutné vést společný boj za svobodu s našimi přáteli v Řecku a všude jinde.

autonome gruppen

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.