Útok proti policii v Essenu

21stJan. × ’21

https://www.amwenglish.com/articles/two-police-stations-attacked-in-essen-germany/images/7ecdbb5f-23a2-484f-965c-bb7f73ec6beb.jpgKomuniké: V noci ze 17. na 18. ledna 2021 jsme umístili zápalné zařízení pod policejní auto zaparkované před okresní policejní stanicí v Rellinghausenu v Essenu.

Ve stejnou noc byla napadena kameny a barvou policejní stanice ve Essen-Kettwig.

Policie v Essenu nezůstala bez povšimnutí díky svým rasistickým a násilnickým zásahům. V posledních letech jimi bylo zabito několik lidí. Dychtili jsme navštívit je alespoň od doby, kdy byl objeven interní nacista na policejním ředitelství v Essenu. Nedávný apel „Podvratně a mimo kontrolu“ nám dal nezbytný impuls.

Pod rouškou epidemie koronaviru došlo od roku 2020 k celonárodní vlně represí proti různým levicovým strukturám, kterých si široká veřejnost do značné míry nepovšimla. Nechceme to všechno nechat nezodpovězené a naše činy vnímáme jako malý příspěvek k odporu.

Pozdrav jde také lidem v Bruselu, kteří zaútočili na policejní stanici po smrti osoby během policejní kontroly v souvislosti s opatřeními, která měla čelit epidemii Covid-19.

Proti represi!

Proti státu!

Za ofenzivní rok 2021!

https://www.amwenglish.com/articles/two-police-stations-attacked-in-essen-germany/images/9538b3e2-be2a-44e0-a724-5503526de4b6.jpg

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.