Když policie vraždí, všechno musí shořet

18thJun. × ’21

Cítíme křik po pomstě. Pomsta za Qosay Sadam Khalaf. Jaká odplata je však vhodná za vraždu mladého člověka? Kolik policejních vozidel a stráží musí shořet?

Nemůžou uspět.

Tak jako tak jednáme.

V noci 6. června 2021, tři měsíce po policejní vraždě Qosaye K., jsme zapálili prostory pořádkové policie v Brémách. Autobus a další tři vozidla policistů shořely a je z nich šrot. Zasáhli jsme vybavení hajzlů, kteří jsou posíláni do města, aby prosazovali represi. V tolika okamžicích čelíme policistům s pocity nenávisti a bezmoci.

Sabotáž je důstojným útokem proti nadřazenému nepříteli.

Policisté sklízejí naši nenávist, protože udržují tyto podmínky. Každá struktura nerovnosti je bráněna policejním násilím. Rasistická praxe povolení k pobytu a deportací. Současnost luxusního bydlení a bezdomovectví. Ekonomika stavěná na konkurenci a zisku. Čím jsou sociální rozpory tvrdší, tím brutálněji je policisté chrání. Policie je nejvěrnějším přítelem bohatých ve světě, který se vyznačuje chudobou a vykořisťováním.

Policajti sklízejí naši nenávist, protože ztělesňují tyto podmínky. Nosí uniformu. Rozvíjejí potěšení ze zneužívání moci a ponížení. Nacházejí realizaci v legální orgii násilí. Velí. Poslouchají. Vraždí.

Dalo se očekávat pobouření ze strany médií a vládců. Ticho po vraždách Qosaye K. a Mohameda Idrissiho se rozhostilo o to zřetelněji. Když se Mäurer v médiích chvástá o útoku na „naši“ bezpečnost, zajímalo by nás, čí bezpečnost myslí? Co je to za bezpečnost, pokud není jasné, zda lidé přežijí drogovou kontrolu nebo prohlídku bytu? Ne, toto není „naše“ zabezpečení. To může znamenat pouze bezpečnost vládců.

Hněv na policajty roste s každou kontrolou, každým obtěžováním, každou ranou a každou vraždou. Od hněvu může vzrůst odpor. Ať kameny zasáhnou svůj cíl a ohně rozsvítí naše noci.

Qosay Sadam Khalaf – to byla vražda!

https://www.amwenglish.com/articles/riot-police-station-set-alight-when-cops-murder-everything-must-burn/images/972d94bd-4904-4d1b-8681-10245ee09c58.png

 

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.