Anarchistická sabotáž vojenské vlakové linky v Rusku

29thJun. × ’22

Buňka Anarchokomunistické bojové organizace (БОАК-Владимир*) přebírá odpovědnost za sabotáž železniční trati vedoucí k vojenskému útvaru 55443 v Barsovu (51. arzenál Hlavního ředitelství raket a dělostřelectva ruského ministerstva obrany) u Kiržače ve Vladimirské oblasti.

Na rozdíl od předchozího útoku, kdy jsme převzali odpovědnost za sabotáž, aniž bychom čekali na výsledek (rozhodli jsme se informaci zveřejnit, abychom všem ukázali, jak je útok možný), jsme u následujících akcí zvolili strategii vyčkávání na výsledek a nezveřejňování zpráv, dokud nebude dosaženo úspěchu nebo nebude známo, že sabotáž byla odhalena.

V tomto případě jsme bohužel obdrželi spolehlivou informaci (video, zřejmě od strojvedoucího, který na této trati cestoval), že sabotáž byla odhalena večer 25. června.

Nicméně i tak sabotáže způsobily nepříteli škody, zdržely pohyb vlaků s vojenskou technikou a způsobily hospodářské ztráty kvůli nutnosti obnovy tratí.

  • Co bylo provedeno:

– Odšroubováno 34 matic (17 na každé straně), které drží kolejnici.
– odšroubovány 4 matice bočnic.
– Kolejnice byla zvednuta, položena na desku (aby držela na místě) a vychýlena stranou.
– Kolejnice byly zkratovány drátem pro případ, že by byl po kolejnici přenášen signál proudem, aby bylo možné zjistit rozpojení kolejnic.

Vyzýváme všechny, aby se zapojili do boje o železnici! Každý zastavený vlak znamená méně střel a raket, které mohly dopadnout do ukrajinských měst.

Poznámka redakce: БОАК znamená “Боевая Организация Анархо-Коммунистов” (Anarchokomunistická bojová organizace).

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.