Útok proti autobusu Bundeswehru

13thSep. × ’19

https://anarchistsworldwide.noblogs.org/files/2019/09/bremen.jpgNoční odzbrojení v centru Brém!

Víme, že jedinou silnější věcí, než je touha po svobodě, je nenávist vůči těm, kteří nám berou kamarády.

Hlavní nádraží v Brémách bylo vybaveno 52 vysoce kvalitními sledovacími kamerami a velkou novou policejní stanicí. Lidé, kteří nezapadají do obrazu spotřebitelů a cestujících, jsou policií obtěžováni, kriminalizováni a potlačováni. Také díky “Rot-Grün-Rot” koalici* se přítomnost policistů dále zvyšuje.

Tento vývoj není náhoda. Měli bychom si zvyknout na předpokládanou sílu státní regulační moci a silně ozbrojené, dobře vybavené policajty. Předpokládáme, že přítomnost uniforem, ať už jde o Úřad pro veřejný pořádek, ochránce majetku, policajty nebo vojáky, se stává normální. Jako jsou normální i reklamy na vrahy a fašisty Bundeswehru (Německé ozbrojené síly), které nás každý den obklopují. Prý bychom měli dát policajtovi hodně prostoru v naší hlavě pro získání co největší kontroly a kázně našeho života.

Vaše normalita zabíjí!

Je důležité bojovat proti této normalitě ze strany úřadů, které způsobují strach z uniforem a vyžadují poslušnost, z monster technologií, které se stávají nezávislými a vedou k trvalému (sebe)dohledu. Tato normálnost je v rozporu se životním sebeurčením, budováním kolektivních struktur a nekomerčních projektů.

Bundeswehr je součástí této autoritářské, patriarchální, vražedné sračky normality. Proto jsme v noci ve dnech 4. až 5. září 2019 zapálili autobus Bundeswehru u hlavního nádraží.

Tento kouřový signál je určen pro vězněné. Solidární pozdrav pro:

Park Bench 3, Autobahn 3, Loic 3 , Basel 18, soudruhy v Curychu, Andrease Krebse, Lisu

Myslíme na vás a pokračujeme v našich společných bojích.

____________________

Poznámka k překladu:

* Rot-Grün-Rot je německá koalice sociálních demokratů a zelených stran.

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.