Zničit kapitalistickou společnost bídy!

2ndJun. × ’20

Napříč USA se šíří nepokoje, které propukají po zavraždění George Floyda fízlama v Minneapolisu. Hněv míří na policejní stanice, auta, úřady, obchody…Na vše, co symbolizuje zbožní spektákl, třídní antagonismus a státní násilí.

Uvnitř konfliktu se opět ukazuje na jaké straně barikády stojí levičáčká sebranka, liberálové a jejich média. Fízlové do rozhněvaného davu střílejí, levičáci ho manipulují a zklidňují moralizujícími frázemi o nenásilí. Fízlové a levicoví liberálové jsou pospolu na stejné straně barikády. Jedni otevřeně, druzí to odmítají přiznat a troufají si vydávat se za spojence utlačovaných.

„Když se v davu v newyorském Brooklynu začaly ozývat hlasy volající po vyrabování místní pobočky obchodního řetězce Target, skupina demonstrantů vytvořila hráz ze svých těl.“

ZDROJ:
https://a2larm.cz/2020/06/nejen-nasili-a-brutalita-momenty-z-americkych-protestu-ktere-vam-vrati-nadeji-v-lidstvo/

Ano, na zklidnění situace se podílí i služebnictvo kapitálu. Tak rádo se ohání levičáckými plky o lepší vládě, spravedlivějších soudech, policii hájící naší bezpečnost. Kdo vidí dál než za monitor laptopu, ten nepodléhá takovým nesmyslům. Ví, že podílet se na deeskalaci situace znamená chtít se vrátit do normálu. Do normálu, ve kterém jsou lidé vražděni, vězněni, ponižováni, vykořisťováni a obráni o prostředky k životu. Nasrat na takový normál! Raději rabovat než poníženě přežívat v područí buržoustů a jejich ochránců.

Vzít si zpět to, o co nás kapitalisté oloupili? Ano, jen do toho!

 

This entry was posted in Expropriace, General, Nepokoje and tagged , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.