Dopis z vězení od Beppeho

6thJan. × ’21

Vážení soudruzi,

Píšu vám, abych vás informoval, že od 2. prosince 2020 jsem zahájil stávku ve společných místnostech (po několika hladovkách během tohoto roku v tomto vězení!)

Touto stávkou usiluji o léčbu svých nemocí, které asi rok hojně dokumentoval můj právník Fabio Sommovigo. Zprávy a stížnosti předložené mým právníkem nestačily.

Do dnešního dne jsem byl úplně ignorován, což znamená odsuzovat mě k smrti. Nemoci, kterými trpím vedou k vážnému zhoršení, pokud se neléčí.

Kromě toho všeho jsem izolován v celách na dobu neurčitou. To protože jsem zavřený v sekci «chráněných», ale nemohu sdílet celu jinými lidmi s takovým statusem, protože jsem obviněným „s vysokou nebezpečností“, v souvislosti s paragrafem 280 [útok s teroristickými nebo podvratnými úmysly] se všemi jeho přitěžujícími okolnostmi!

Je to izolace v izolaci. Kromě fyzického a psychického mučení je nesmírně obtížné komunikovat s drtivou většinou vězňů (násilníci, bývalí policisté včetně Montelly, vedoucí sebranky v kasárnách Piacenza [sedm karabinierů bylo zatčeno za mučení, bití, obchodování s drogami a vydírání], kuplíři, vrazi žen…).

Už dlouho žádám o převod, ale stejně jako v případě zdravotní péče je to zamítnuto. Můj nucený pobyt zde představuje vážné nebezpečí pro mou psycho-fyzickou integritu. Brzy bych mohl zahájit hladovku s vědomím rizik, která to pro mé ohrožené zdraví představuje.

Žádám Vás, abyste co nejvíce šířili tento můj dopis na počest každého zadrženého, ​​který zemřel ve státních věznicích.

Se zaťatou pěstí,

Beppe Bruna

  • Giuseppe Bruna
    C. C. di Pavia
    via Vigentina 85
    27100 Pavia
    Italy — Italia

Informace o Beppeho kauze: 21. května 2019 Carabinieri del Ros, které vedl žalobce Piero Basilone a Alberto Nobili z protiteroristického útvaru v Miláně zahájili operaci „Prometheo“. Při ní byla zatčena Natascia, Robert a Beppe. Obvinili je z paragrafu 280 trestního zákoníku (útok s teroristickými motivy), ve vztahu k zasílání výbušných obálek Robertu Sparagnovi a Antoniu Rinaudovi, státním zástupcům, kteří se již dlouho zabývají represemi proti každému, kdo vzdoruje tomuto světu klecí a útlaku. Obvinění se také vztahují k zaslání výbušných obálek Santi Consolovi, bývalému řediteli odboru vězeňské správy, odpovědnému za výstavbu věznic, skutečných míst určených k mučení.

This entry was posted in General, Hladovka, Stávka and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.