Kmotra ruské armády přišla o auto

30thJun. × ’22

V Nižním Novgorodě (Volžská oblast) 11. června 2022 ve 3:00 ráno na ulici Krasnych Zor 24 shořela Toyota s poznávací značkou Р561ХТ152, kterou vlastní kmotra Putinových vojsk Natalia Abijevová.

Abijevová je organizátorkou fondu na podporu Putinovy armády, horlivou podporovatelkou současného režimu a válečnou štváčkou. Lidem jako ona je smrt desítek tisíc lidí na Ukrajině a miliony zničených a rozvrácených životů ukradená. Abijevovou zajímá pouze pomyslná, iluzorní “velikost Ruska”. Je však možné získat velikost omýváním krví? Jsme přesvědčeni, že tato válka vede ke zničení nejen Ukrajiny, ale i Ruska. Musíme udělat vše pro to, abychom ji zastavili.

V naší zemi již není prostor pro mírové demonstrace. Doufáme, že toto jasné poselství bude vyslyšeno. Nyní aktivně obnovujeme databázi příznivců režimu a válečných štváčů v našem regionu. Boj bude pokračovat.

Nespravedlivá útočná válka musí skončit. A místo diktatury musí nastoupit společnost založená na svobodě, rovnosti a solidaritě.

Brzy se uvidíme!

Revoluční buňka Povolží

 

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.