Neexistují žádní izolovaní žháři

13thJul. × ’22

V pařížském regionu byl 11. června 2022 zatčen anarchistický společník Ivan. Je podezřelý ze zapálení několika aut: vozů s diplomatickými značkami, aut boháčů a dalších. Žhářství a sabotáže aut, mobilních věží, elektrických sloupů a firemních cílů považujeme za strategii mezinárodního anarchistického boje.

Všudypřítomnost našich nepřátel je činí zranitelnými. Některé cíle se zdají být nedosažitelné, přesto jsou všechna jejich chapadla Achillovou patou. Pokud je sídlo společnosti obtížně přístupné, můžeme zapálit jedno z mnoha jejích aut nebo pobočku a zdroje energie. Nacházíme potěšení v přetrhávání těchto chapadel, sami nebo ve skupinách, s proklamacemi nebo bez nich, s dostupnými prostředky nebo pomocí sofistikovanějších technik. Tímto způsobem útočíme na konkrétní struktury nadvlády.

Tyto útoky se odehrávají všude a neustále, protože jsou reprodukovatelné a cíle jsou na každém rohu ulice. Útočíme, protože se nesmíříme s hrůzami tohoto světa, protože je to způsob, jak projevit naši solidaritu, protože chceme vložit zrnko písku do soukolí moci. Ze všech těchto důvodů nám tyto útoky přinášejí radost.

Solidaritu s anarchistickými vězni!

Svobodu pro všechny!

Do útoku!

Někteří anarchisté,
červenec 2022

PDF (EN)

PDF (FR)

 

This entry was posted in General, Publikace, Sabotáž and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.