Exploze v sídle FSB

1stNov. × ’18

[Přišlo do e-mailu] …Dne 31. 10. 2018 v 8:52 hod. u vstupu do ředitelství FSB pro oblast Arkhangelsk došlo k explozi. Anarcho-komunistický rebel, Zhlobitsky Mikhail Vasilyevich, aktioval výbušninu. Soudruh v důsledku výbuchu zemřel a zároveň způsobil zranění s různou závažností třema pracovníkům FSB.

Vzhledem k tomu, že FSB řeší smyšlené případy a mučí lidi, rozhodl jsem se jít na to. S největší pravděpodobností zemřu během výbuchu.(…)Světlo pro vás, budoucnost anarchistickému komunismu!“, uvedl rebel před akcí.

FSB přímo navazující na KGB, reprezentuje kontinuitu útlaku mezi bolševickou diktaturou a stávajícím režimem. FSB je tajná policie v Rusku, která se poslední dobou soustředí na perzekuci anarchistů. Je pravděpodobné, že středeční výbuch byl reakcí právě na tyto události.

Není složité předvídat, co bude následovat. Média, fízlové a poslušní občané se budou předhánět v kopání do hrobu zemřelého. Pro ně bude zločincem, protože si dovolil zaútočit na ty, kdo se podíleli na mučení anarchistů. Mučitelé budou vykreslováni jako nevinné oběti teroru.

Žadná novinka. Taková pokrytecká logika vždy byla obsažena v buržoazní morálce. A vždy byla důvodem proč anarchisté tou morálkou pohrdají. Tedy s vyjímkou anarchistů, kteří v podobných momentech soupeří s buržoazními médii o to, kdo více poplive bojující soudruhy.

Možná zas uslyšíme jak to bylo iracionální a zoufalé. Že to bylo strategicky chybné a kontraproduktivní. Možná zas někteří budou kopat do mrtvoly anarchisty, namísto nakopání prdelí utlačovatelů. Někteří vždy dají přednost hájení pohodlného místa v legálních spolcích před sklony k boji. Pro takové je přirozené vinit z represe anarchisty v boji namísto policie.

Nedívat se na svět optikou buržoazní morálky, to znamená vidět věci jasněji.

Vidět, že anarchista neútočil na neviňátka, nýbrž na postavy mučitelské instituce.

Vidět, že když oni říkají antiterorismus, praktikují státní terorismus.

Vidět, kdo je skutečný zločinec.

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.