Skupina GANA se přihlásila k odpovědnosti za bombardování mafiánského klubu

6thOct. × ’19

https://anarchistsworldwide.noblogs.org/files/2019/10/346234-768x461.jpgPublikujeme přihlášení k odpovědnosti za bombardování budovy 109 na Piraeus Street.

  • 2. října kolem 14:00 jsme vysadili výbušné zařízení v budově 109 na Piraeus Street v Aténách, které bylo později aktivováno mobilním telefonem. Důvod, proč jsme zařízení aktivovali mobilním telefonem, byl ten, že jsme tím mohli ovládat výbuch a pojistit, že náhodní lidé nebudou zraněni.

POLITICKÉ DŮVODY NAŠÍ AKCE

1) Budova 109 na Piraeus Street byla mafiánským klubem, kde se odehrával obrovský obchod s ženami z Balkánu do Řecka, což byl opravdu velký podnik zahrnující politicky aktivní fašisty.

2) Centrum Atén, a zejména turistická oblast tzv. Historického centra, je nejzachovalejší oblastí Athén, kde je protiteroristická policie přítomna 24 hodin deně, takže provedením akce, vysíláme řeckému státu zprávu, že máme schopnost proniknout a zasáhnout cíle nejen v Exarchii, ale také v jiných částech Athén.

3) Zvuk bomby také slyšelo mnoho sousedních oblastí historického centra a to samo o sobě je dalším jasným signálem pro celé odvětví cestovního ruchu AIRBNB, které se neliší od praktik mafie, protože vede svět do zoufalství: AIRBNB Turisté, ATÉNY NEJSOU BEZPEČNÝM MÍSTEM PRO VÁS, VRAŤTE SE, ODKUD JSTE PŘIŠLI.

To je hlas všech utlačovaných lidí, kterým je jasné, že sociální revoluce přijde pouze prostřednictvím ozbrojeného revolučního boje.

Επαναστατημένοι αναρχικοί ένοπλοι αγωνιστές (GANA) 3/10

This entry was posted in General and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.