Anarchisté zaútočili na mobilního operátora v Kyjevě

16thDec. × ’19

V noci z 10. prosince vypálila skupina anarchistů věž operátora Lifecell na křižovatce silnice Hostomel a Velkého okruhu v Kyjevě. Lifecell je vlastněna tureckou společností Turkcell. Tato společnost je účastníkem agrese Erdoganova režimu proti samosprávě v Kurdistánu. Nejnovější epizodou jeho zločinecké politiky je invaze turecké armády do Demokratické federace severní a východní Sýrie (Rojava) v říjnu 2019.

Turkcell staví své věže v oblastech Sýrie obsazených tureckou vládou, jak se to stalo ve městech Afrin, Shahba a Idlib. Tato mobilní síť, která je pod kontrolou ankarských úřadů, se objevuje na každém místě napadeném Erdoganovými vojáky. Kurdští partyzáni ničí věže Turkcell – jsme hrdí na to, že jsme z jejich rukou převzali pochodeň boje. Revoluční odpor a solidarita jde napříč hranicemi státu a národů.

Zaútočili jsme na Lifecell / Turkcell také v reakci na násilný incident, který se uskutečnil před tureckým velvyslanectvím na Ukrajině. Dne 11. října uspořádali anarchisté a kurdští lidé pokojnou demonstraci proti agresi tureckého státu. Pracovníci velvyslanectví zaútočili na demonstranty a rozbili tvář soudružce, která se akce zúčastnila. Násilí by nemělo být ponecháno bez odpovědi.

Svobodu lidem – smrt říši!

Machnovci

This entry was posted in General, Sabotáž and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.